CapeStudies

 

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí kurzy obecné angličtiny. Zkrátka nepřijdou ani zájemci o přípravy k mezinárodním zkouškám. Škola nabízí: FCE, CAE, CPE, LCCI, IELTS, GMAT, TOEFL a TOEIC. Samozřejmostí jsou kurzy obchodní angličtiny a nabídka individuální výuky.

VOLNÝ ČAS

Komu by se nelíbilo pouze koupání, má možnost využít z mnoha aktivit, které škola nabízí. Na výběr jsou jak relaxační, tak i adrenalinové zážitky.

Speciální aktivity:

  • potápění v kleci se žraloky
  • výlet na safari
  • bungee jumping
  • návšteva Stolové hory

INFORMACE O LOKALITĚ

Kapské město bylo první evropskou osadou na území dnešní Jihoafrické republiky. Sídlí zde jihoafrický parlament a další vládní instituce. Původní účel byl však naprosto odlišný. Zátoka chránila přístav před rozbouřeným mořem a tudíž zde Holanďané založili zásobující stanici pro lodě mířící do východní Afriky. Úvodními obyvateli se stali otroci dovážení Východoindickou společností na práci. Snad každý z místních Vám doporučí zajet se podívat na Stolovou horu, mys Dobré naděje či Boulders Beach, kde sídlí kolonie tučňáku.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
U nás vždy získáte nižší cenu, než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

MAPA

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail