Rezervace hotelu

Spolupracujeme se špičkami v oboru při poskytování ubytování. První dny v cizí zemi, ať již za studiem či prací mohou být velmi náročné a je velmi příjemné dorazit po pracovním / studijním dnu do hotelu, kde se cítíte jako doma. Spolupracujeme se společnostmi booking.com, hostelbookers.com, Go Global a Abreu.

Booking.com – 319.654 hotelů po celém světě

Rezervujte si hotel na stránce booking.com nebo využijte vyhledávací formulář zde:

Abreu reservation system

Abreu je rezervační systém určený pro cestovní kanceláře a podniky. Díky nám si ovšem můžete rezervovat ubytování za velmi výhodných podmínek i v tomto rezervačním systému. Hotel si můžete vyhledat ve formuláři abreu.pt, ale pro dokončení rezervace nás prosím kontaktujte.

Go Global – rezervace pro cestovní kanceláře

Portál Go Global používají k rezervaci hotelů i cestovní kanceláře a získávají tak pronájmy hotelů, automobilů, dopravu z letišti či dokonce plavby na cruisech za bezkonkurenční ceny. I my máme přístup do tohoto systému a rádi Vám nalezneme pronájem „čehokoliv“ za vynikajících podmínek. Kontaktujte nás s Vaší poptávkou e-mailem (jindrich.josifek@czech-us.cz) či telefonicky (776 367 740).

Asistence při rezervaci letenek, hotelů či aut

Přes naše webové stránky si lze za velmi výhodných podmínek rezervovat letenku, pojistit si storno letenky, uzavřít cestovní pojištění platné po celém světě, půjčit automobil a i zarezervovat ubytování. Můžete samozřejmě využít všech služeb nebo jenom některé a další hledat složitě na internetu.

A nebo nám můžete předložit váš plán na dovolenou (práci), říci nám rozpočet a o nic víc se nemusíte starat. Zajistíme vám letenku, hotel, dopravu i pojištění!

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail