Brand Ambassadoři

Chcete informace o našich programech z nezávislého zdroje? Kontaktujte své spolužáky, naše regionální zástupce, kteří jsou zároveň účastníky našich programů.

 

Nenašli jste své město? Kontaktujte nás a rádi Vás navštívíme.

Foto

Brno – Veronika Zárubová

Univerzita: Vysoké učení technické
O mne: Jsem ztřeštěná, miluju život, cestování a všechny cestovatele! Už se mi několikrát potvrdilo, že s úsměvem jde všechno nejlíp a lína huba, holý neštěstí. 😀 Ale cestování člověka naučí mnohem víc! Navštívila jsem několik cizích zemí, delší dobu jsem žila ve Španělsku a třikrát v Americe, z čehož mi moje poslední návštěva Aljašky změnila život. S každým létem se čím dál víc utvrzuju, že cestování je jedna z nejdůležitějších věcí v mým životě. Pokud hledáš odvahu nebo radu ohledně vycestování, určitě se ozvi!
GSM: 732 772 918

 

Foto

Brno – Martina Horová

Univerzita: Mendelova univerzita v Brně
O mne: Mezi mé záliby patří cestování, přátelé, dobré filmy. Ráda se učím novým věcem.
GSM: 777 721 763

 

Foto

Brno – Lucie Moravčíková

Univerzita: Masarykova univerzita
O mne: Jsem úplně normálně bláznivá holka s touhou objevovat svět, snahou žít naplno a vidět na všem něco pozitivního. Studuju angličtinu a ruštinu na pedagogické fakultě v Brně. Ráda poznávám nové lidi, nedokázala bych žít bez přátel, cestování, hudby, dobrého jídla, tance a smíchu.
Minulé léto jsem strávila v USA, kde jsem pracovala v zábavním parku. Jestli máš otázky nebo chceš jen tak pokecat o Americe, ozvi se. Ráda poradím a případně dodám odvahu k vykročení směrem k nezapomenutelnému létu! :)

“Travel far enough, you meet yourself.“

GSM: 737 660 088

 

Foto

České Budějovice – Martin Babka

Univerzita: Jihočeská univerzita
O mne:Martin studuje Ekonomickou fakultu v Českých Budějovicích. Rád cestuje po světě, miluje hudbu a všechny sporty. Několikrát absolvoval program W&T jako oceánský plavčík v Jižní Karolíně a milerád se s vámi podělí o své zážitky z cest. Svůj volný čas nejraději tráví ve fitness centru nebo na golfovém odpališti.
GSM: 775 309 821

 

Foto

Jinřichův Hradec – Ondřej Svatoš

Univerzita: Vysoká škola ekonomická
O mne: Strávil jsem 2 léta v USA jako plavčík, jedno ve Washingtonu DC a jedno v New Yorku. Volný čas trávím nejraději ve společnosti přátel někde na výletě. Miluju cestování, lyžování, plavání a tenis a bere me vývoj mezinárodních vztahu a celosvětové ekonomiky.
GSM: 728 451 786

 

Foto

Hradec Králové – Jana Stará

Univerzita: Technická Univerzita Liberec
O mne:: Jsem aktivní a veselý člověk, který miluje cestování, dobrodružství a osobní rozvoj. Mým snem je procestovat svět, jen tak s batohem na zádech. Poslední léto jsem strávila jako bazénový plavčík v New Jersey a procestovala jsem národní parky na západě USA. Ráda se s kýmkoliv podělím o zážitky a zkušenosti a poradím s výběrem programu
GSM: 724 740 182

Foto

Plzeň – Míša Ježková

Univerzita: Západočeská univerzita v Plzni
O mne: Na začátku každé velké cesty je vždy potřeba udělat malý první krůček. Ten já udělala přihlášením do programu Work&Travel. Díky tomu se mi otevřely dveře do světa. Poznala jsem nejen nové přátele, ale i sama sebe a také jsem si splnila svůj sen. Pokud zrovna neplánuji, kam se v nejbližší době podívám, studuji ZČU v Plzni. Jsem také velkým fanouškem dobrého jídla, pití a muziky.
GSM: Bude doplněno
E-mail: Bude doplněno

 

Foto

Praha – Ondřej Horký

Univerzita: Univerzita Karlova – Fakulta tělesné výchovy a sportu
O mne: Ondřej Horký, absolvent sportovního managementu na FTVS UK v Praze, kde momentálně pracuje v marketingovém oddělení. Závodně hraje florbal ale miluje téměř všechny sporty, přivydělá si také coby instruktor fitness, lyžování a snowboardingu. Dále má rád dobrou hudbu, filmy, rád cestuje a učí se cizí jazyky. V létě 2014 absolvoval program W&T USA jakožto bazénový plavčík.
GSM: 723 763 264

 

Foto

Praha – Tuan Doan

Univerzita: VŠE – Žižkov
O mne: Již od dětství sním o cestování, zbožnuju ten pocit svobody a inspiraci, která s tím přichází. Rád běhám, lezu na umělé stěny a trávím čas s přáteli na pivě. V USA jsem již jednou plavčíkoval a další léto se chystám jet znovu. Klidně rád každému osobně poradím ohledně výběru programu a USA.
GSM: 605 580 985

 

Foto

Praha – Ladislav Růžička

Univerzita: VŠE – Jižní Mesto
O mne: Mým životním motem je nikdy nelitovat investic do cestování, stolního fotbálku a dobrého vína. Od toho se odvíjí i moje životní priority, mám rád dobrodružství, posezení s přáteli a sport :) Jinak jsem také studentem VŠE, přítelem dobrého jídla a kvalitní hudby. Minulé prázdniny jsem strávil jako plavčík v Americe a tuto zkušenost řadím k těm nejlepším a nejzásadnejším v mém živote.
GSM: 606 563 924

 

Foto

Praha – Vendula Shejbalová

Univerzita: Vysoká škola obchodní
O mne: Miluji cestování a to je taky důvod, proč studuji obor Cestovní ruch. Posledních 5 let jsem trávila léto jako plavčík, pool manager a supervisor u Guardian Aquatics a ta zkušenost mi otočila život v dobrém vzhůru nohama. Kromě školy trávím svůj volný čas plaváním, v posilovně a večery s kamarádkami. Jsem narozená ve znamení Střelce a podle toho to i taky vypadá… jsem aktivní, komunikativní a „střelená“ :) a mám ráda i práci s lidmi, která rozhodně není stereotypní.
GSM: 776 776 492

 

Foto

Praha – Natália Madunická

Univerzita: Česká zemědělská univerzita
O mne: Som energetická a optimistická žena so slovenskym pôvodom v tele. Už od malička sa venujem tancu, vďaka ktorému som precestovala kus sveta, ktorý mi otvoril oči a naučil ma vidieť veci inak. Medzi moje ďaľšie záľuby patrí šport, zvieratá a hudba. Od mojich 15 rokov som si nasadila sedemmíľové čižmy, ktoré ma každé leto privedú na iné zázračné miesto. Moje posledné leto som strávila v Amerike ako plavčíčka v štáte Virginia. Už sa nemôžem dočkať ďaľšieho leta, keď vycestujem opäť za novým dobrodružstvom.
GSM: 911 323 929

 

Foto

Praha – Kateřina Králová

Univerzita: Karlova Univerzita
O mne: Jsem studentkou Tělesné výchovy a sportu na Karlově univerzitě. Při mé druhé návštěvě USA v rámci programu Work and Travel se ve mně probudila velká touha k cestování, kterou se snažím každým dnem naplnit. Mezi mé další záliby patří především sport, origami, vzdělávání se a rodina. Ráda každému pomůžu s vycestováním do ciziny, neboť jsem přesvědčena o tom, že je to to nejlepší, co pro sebe mladý člověk může udělat.
GSM: 605 336 569

 

Foto

Zlín – Alena Dudová

Univerzita: Univerzita Tomáše Bati
O mne: Jsem živý člověk, co miluje jakoukoliv aktivitu. Studuji ve Zlíně na Univerzitě Tomáše Bati obor Anglický jazyk pro manažerskou praxi, protože angličtina je odjakživa mým koníčkem a kdyby bylo na mě, tak nejradši mluvím jen anglicky. Díky agentuře Czech-us jsem již 2 léta pracovala v USA jako plavčík a tyto 2 zkušenosti řadím k těm nejzásadnějším v mém životě. Miluji cestování a poznávání nových prostředí, kultur a hlavně lidí a díky mé extrovertní povaze mám kamarády po celém světě. Ve svém volném čase zpívám, hraji v divadle a hodně sportuji.
GSM: 775 106 348

 

Foto

Ostrava – Klára Otrubová

Univerzita: VŠB Ostrava – Technická fakulta
O mne: Ahojky..:) studuji 4.rokem VŠB Báňskou v Ostravě, obor stavební hmoty a diagnostika staveb. Moc ráda cestuji a díky czech-us jsem se podívala do USA což byly ty nejlepší prázdniny..:) Jsem akční a komunikativní člověk, který má rád zábavu.
GSM: 721 809 399

 

Foto

Ostrava – Mojmír Machovský

Univerzita: VŠB Ostrava – Ekonomická fakulta
O mne: Zdravíčko, jsem Mojmír a studuji obor Ekonomická žurnalistika na VŠB v Ostravě. Baví mě sport, nově jsem našel zalíbení v posilování a boxu. A samozřejmě moc rád cestuji. Už jsem byl v různých státech Evropy, ale taky v USA (samozřejmě s CZECH-USem), Mexiku nebo v JV Asii. Řekl bych o sobě, že jsem velký vlastenec, ale to rozhodně není překážkou pro to, abych poznal (nebo my všichni), jak to chodí jinde
GSM: Bude doplněno

 

Foto

Pardubice – Daniel Čentíš

Univerzita: Univerzita Pardubice
O mne: Jsem otevřený člověk a velice rád komunikuji s lidmi. Díky létu v USA, kde jsem pracoval jako plavčík a následně procestoval skoro celé západní pobřeží, jsem v sobě našel obrovskou vášeň pro cestování. Evropa mi je už malá a stále se rozhoduji, kam mé kroky povedou příště, že by Kanada nebo Nový Zéland?
GSM: 739 995 715

 

Foto

Liberec – Jakub Matušík

Univerzita: Technická univerzita Liberec
O mne: Studuji fakultu strojní na TU v Liberci. S Czech-usem jsem byl dvakrát na plavčíkovi v USA. Rád poznávám nové lidi a zajímají mě jejich názory a příběhy. Celkem často hraji volejbal a občas si jdu zaplavat nebo zajezdit na kole
GSM: 734 800 523

 

Foto

Ustí nad Labem – Nikola Jančiová

Univerzita: Univerzita Jana Evangelisty Purkyně
O mne: Studuji angličtinu v Ústí, která je jak mým koníčkem, tak nezbytností pro cestování, které tak miluji! Pracovně jsem byla v Anglii, kam jsem odjela, tak nějak ze dne na den a vše zařizovala až na místě, což dost lidí bere jako naprostou šílenost nebo naopak jako velkou odvahu. Každopádně mi to otevřelo oči, zocelilo a jen mě to utvrdilo v tom, že cestování, poznávání nových lidí a kultur, je to nejlepší co člověk může udělat :) Poté jsem strávila 2 úžasné léta v USA jako plavčík, procestovala západní i východní pobřeží a nyní začínám uvažovat o dalším kontinentu k prozkoumání :)
GSM: 734 28 65 22

 

Foto

Olomouc – Petra Gregorová

Univerzita: Univerzita Palackého
O mne: Studuji na univerzitě Palackého v Olomouci obor molekulární a buněčná biologie. Vědu mám moc ráda, ale mou největší zálibou je cestování. V rámci programu Work and travel jsem dělala plavčíka v Houstonu a Baltimoru. Díky tohoto programu jsem mohla se svými kamarády procestovat téměř celou Severní Ameriku! Mám ráda zábavu, sport a lidi, takže se s Vámi moc ráda podělím o své zážitky a zkušenosti z cestování.
GSM: 731 131 455
Nenašli jste své mesto? Kontaktujte nás a rádi Vás navštívíme.

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail