Práce ve Španělsku

Práce v restauraci ve španěslkém rezortu

Léto si s námi můžete užít i na krásných plážích na východě Španělska. Pracovat budete v hotelových resortech na pozicích číšník / servírka, recepční, housekeeper nebo jako pomocná síla v kuchyni.

Program je nyní uzavřen a bude otevřen v únoru. Můžete se již nyní předběžně registrovat.

Pro všechny pozice je vyžadována komunikativní znalost španělštiny a angličtiny (minimálně úroveň B1), v případě pozic na recepci je výhodou znalost holandštiny nebo němčiny, pokud uvažujete o pozici v kuchyni nebo housekeeping, je možné mít i nižší úroveň.

Pracovní náplň ve Španělsku [nahoru]

Vaše pracovní doba je 6 dní v týdnu, jeden den budete mít volno, které můžete využít k odpočinku na pláži nebo k výletům do okolních měst, např. Barcelony.

Vaše mzda se skládá z pevné složky, která je € 800 za měsíc, a ze složky pohyblivé, tj. dýšek. Pokud se do rezortu chystáte opakovaně, bude vaše mzda navíc obohacena o věrnostní složku. Navíc, pokud budete ve své práci opravdu dobří, můžete si vydobýt pozici vedoucího střediska s platem € 1200 čistého.

Ubytování a stravování ve Španělsku [nahoru]

Ubytování je zajištěno přímo v resortu v ubytovnách pro zaměstnance, většinou po dvou nebo 3 lidech a je ZDARMA. Stravování je zajištěno v personální jídelně přímo v resortu, a to snídaně, oběd, večer a je také ZDARMA.

Pláž ve Španělsku, kde budete pracovat

Poplatek za účast v programu [nahoru]

Za účast v programu hradíte registrační poplatek 6 000 Kč. Tento poplatek hradíte teprve po úspěšném přijímacím pohovoru. Dalšími výdaji, s kterými je nutné počítat, je doprava (letenka/doprava, ve více lidech je možné i automobil), doporučujeme cestovní pojištění a kapesné.

Registrace na JobFair Španělsko 2014 [nahoru]

Majitelé španělského resortu přijedou za námi do Prahy a sestaví si tým pro sezónu 2014. S resortem spolupracujeme již třetí rok a každý rok zvyšuje resort počet českých posil, jelikož jsme prostě nejlepší! Registrovat na jobfair se můžete pomocí tohoto formuláře (komunikativní znalost španělštiny je podmínkou):

Registrace na JobFair byly ukončeny 27. 3.

Více informací [nahoru]

Pro více informací nás kontaktujte na čísle 773 960 963 nebo e-mailem jobs@czech-us.cz.

Líbí se Vám program? Můžete se do něj nezávazně REGISTROVAT. Do 48 hodin se s Vámi spojí koordinátor.

Máte jakýkoliv dotaz? Napište nám.

Vaše jméno:
E-mail:*
Mobil:
Co Vás zajímá?

Prosím, opište následující kód:
captcha