Spustili jsme registrace na druhý ročník letní školy. Získej ECTS kredity během léta! Více na EuropeanSummerSchool.com Spustili jsme registrace na druhý ročník letní školy. Získej ECTS kredity během léta! Více na EuropeanSummerSchool.com

Program je momentálně uzavřen, nová sezóna bude zahájena na přelomu ledna a února 2017.

Práce v restauraci ve španěslkém rezortu

Léto si s námi můžete užít i na krásných plážích na východě Španělska. Pracovat budete v hotelových a kempových resortech na pozicích číšník/servírka, barman/barmanka, recepční, animátor, pracovník v obchodě, ostraha či pomocná síla v kuchyni.

Pro všechny pozice je vyžadována komunikativní znalost španělštiny (bude ověřeno pohovorem) a alespoň minimální znalost angličtiny. Znalost dalších světových jazyků a zkušenosti v oboru jsou výhodou.

Nezávazná registrace na události zde:

Registrujte se na událost právě teď! Upozorníme vás na konání, budeme vám zasílat relevantní informace a budeme vám držet místo.

Přejděte na událostiK tomuto programu pořádáme i webináře. Registrujte se zde

Brainstorm Reference

Stáhněte si článek, kde nám o španělském Paya Montroig Camping Resort víc prozradila Lucka, která už má za sebou celou hromadu pracovních zážitků, a teď pomáhá všem, kteří chtějí svoje prázdniny strávit jinak než u českého rybníku.

Pracovní náplň ve Španělsku [nahoru]

Pracovní doba je většinou 6 dní v týdnu 8 hodin denně. Váš den volna můžete využít k odpočinku na pláži nebo k výletům do okolních měst, např. Barcelony.

Vaše mzda se skládá z pevné složky, která je € 800-885 za měsíc (dle pozice), a ze složky pohyblivé, tj. dýšek. Pokud se do resortu chystáte opakovaně, bude vaše mzda obohacena o věrnostní složku. Navíc, pokud budete ve své práci opravdu dobří, můžete si vydobýt pozici vedoucího střediska s platem € 1200 čistého.

Ubytování a stravování ve Španělsku [nahoru]

Ubytování je zajištěno ZDARMA v ubytovnách pro personál, obvykle se jedná o 2, 3, 4 – lůžkové pokoje, které jsou velmi jednoduše zařízené .

Stravování je poskytováno 3x denně v personální jídelně a je též ZDARMA.

Pláž ve Španělsku, kde budete pracovat

Poplatek za účast v programu [nahoru]

Za účast v programu hradíte účastnický poplatek ve výši 6 900 Kč. Tento poplatek hradíte až po úspěšném přijímacím pohovoru. Dalšími výdaji, se kterými je nutné počítat, jsou doprava (letenka/doprava, ve více lidech je možné i automobil), cestovní pojištění po dobu pobytu a drobné kapesné do začátku.

Registrace na JobFair Španělsko 2015 [nahoru]

Registrace je nezávazná.

Výběrové řízení proběhne formou tzv. Job Fairu, který se bude konat na jaře 2015. Zaměstnavatelé přijedou do Prahy, aby si sestavili svůj nový tým. Neváhejte a setkejte se s nimi osobně!

S resortem spolupracujeme již čtvrtý rok a každoročně zaměstnavatelé projevují více a více zajmu o české účastníky, jelikož jsme (Češi) prostě nejlepší!

Přidejte se i na Událost JobFair Španělsko na Facebooku

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Kontaktujte koordinátora programu:

Lucie Khásová
Práce ve Španělsku Lucie Khásová: 773 960 963

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail