Práce ve Španělsku

Práce v restauraci ve španěslkém rezortu

Léto si s námi můžete užít i na krásných plážích na východě Španělska. Pracovat budete v hotelových a kempových resortech na pozicích číšník/servírka, barman/barmanka, recepční, animátor, pracovník v obchodě, ostraha či pomocná síla v kuchyni.

Pro všechny pozice je vyžadována komunikativní znalost španělštiny (bude ověřeno pohovorem) a alespoň minimální znalost angličtiny. Znalost dalších světových jazyků a zkušenosti v oboru jsou výhodou.

Pracovní náplň ve Španělsku [nahoru]

Pracovní doba je většinou 6 dní v týdnu 8 hodin denně. Váš den volna můžete využít k odpočinku na pláži nebo k výletům do okolních měst, např. Barcelony.

Vaše mzda se skládá z pevné složky, která je € 800-885 za měsíc (dle pozice), a ze složky pohyblivé, tj. dýšek. Pokud se do resortu chystáte opakovaně, bude vaše mzda obohacena o věrnostní složku. Navíc, pokud budete ve své práci opravdu dobří, můžete si vydobýt pozici vedoucího střediska s platem € 1200 čistého.

Ubytování a stravování ve Španělsku [nahoru]

Ubytování je zajištěno ZDARMA v ubytovnách pro personál, obvykle se jedná o 2, 3, 4 – lůžkové pokoje, které jsou velmi jednoduše zařízené .

Stravování je poskytováno 3x denně v personální jídelně a je též ZDARMA.

Pláž ve Španělsku, kde budete pracovat

Poplatek za účast v programu [nahoru]

Za účast v programu hradíte účastnický poplatek ve výši 6 000 Kč. Tento poplatek hradíte až po úspěšném přijímacím pohovoru. Dalšími výdaji, se kterými je nutné počítat, jsou doprava (letenka/doprava, ve více lidech je možné i automobil), cestovní pojištění po dobu pobytu a drobné kapesné do začátku.

Registrace na JobFair Španělsko 2015 [nahoru]

Registrace je nezávazná.

Výběrové řízení proběhne formou tzv. Job Fairu, který se bude konat na jaře 2015. Zaměstnavatelé přijedou do Prahy, aby si sestavili svůj nový tým. Neváhejte a setkejte se s nimi osobně!

S resortem spolupracujeme již čtvrtý rok a každoročně zaměstnavatelé projevují více a více zajmu o české účastníky, jelikož jsme (Češi) prostě nejlepší!

Přidejte se i na Událost JobFair Španělsko na Facebooku

Více informací [nahoru]

Pro více informací nás kontaktujte na čísle 773 960 963 nebo e-mailem l.khasova@czech-us.cz.

Líbí se Vám program? Můžete se do něj nezávazně REGISTROVAT. Do 48 hodin se s Vámi spojí koordinátor.

Máte jakýkoliv dotaz? Napište nám.

Vaše jméno:
Mobil:
Co Vás zajímá?

Prosím, opište následující kód:
captcha

Volná místa na 2. a 3. termínu letní školy v Chorvatsku!Chci super 14 dní v Chorvatsku se smyslem
Zavřít

Otevřít