Job Fair Kanada 26. – 27. listopadu 2016 v Praze

Pokud máte zájem o účast na Job Fairu, registrujte se na našem webu do programu Job Fair Kanada/Práce a studium v Kanadě a rádi s vámi probereme účast na job fairu či další varianty vycestování a pracovního umístění.

Získejte práci v Rockies na JobFairu 26.-27. listopadu v Praze! Již nyní máme potvrzenou účast zástupců rezortů z Jasperu, Banffu a Panorama.

Myslíte, že najít práci v Kanadě půjde těžko? Omyl! Není nic jednoduššího, než přijet o víkendu 26. a 27. listopadu do Prahy a ucházet se osobně o sezónní práci v kanadských horských střediscích/městech. Najímat se budou zaměstnanci převážně na léto květen/červen až půlka října 2017, případně na zimní sezonu, která začíná v prosinci a trvá do dubna. Pokud s vámi bude zaměstnavatel spokojený můžete pro něj zůstat pracovat i celý rok.

jobfair

Budete mít jedinečnou možnost pracovat a užívat si volný čas v Rockies a stát se součástí mezinárodního kolektivu a zapadnout i mezi místní domorodce. V Rockies si najde aktivity každý v každém ročním období, stačí si jen vybrat:– vysokohorská turistika, jízda na MTB kole, jízda na koni, jízda na kajacích, kanoistika, raftování, kempování, lyžování, skialpinismus, snowboarding a golf. Ať už si vyberete cokoliv, vždy budete obklopeni krásnou a divokou kanadskou přírodou.

Kolik mě to bude stát?

Účast na Job Fairu je ZDARMA. Vybíráme pouze vratnou zálohu 500 Kč. Pokud nebudete přijati, záloha vám bude vrácena v plné výši. Pokud nedorazíte, záloha propadá. Proč toto pravidlo? Zaměstnavatelé si na každého rezervují 15-20 minut, potřebujeme tedy jejich čas organizovat. A také chceme mít jistotu, že opravdu dorazíte! Děkujeme za pochopení.

Pracovní pozice a ubytování

Zaměstnavatelé nabízejí různé pozice: housekeeping – room cleaner, laundry attendants, houseman, F&B – server, busser, kitchen helper, front desk, guest service agents, gardener and maintenance, lift attendant, rental shop worker a další. Umístění na danou pozici záleží na úrovni angličtiny a předešlých pracovních zkušenostech. Ubytování pro zaměstnance je k dispozici u hotelů nebo nedaleko od nich. K dispozici je několik typů ubytování včetně kolejního typu i ubytování v apartmánech. Nejpopulárnějším prostředkem k dopravě je kolo.

Pro snazší orientaci může posloužit krátké shrnutí daných lokalit:

Jasper

leží ve stejnojmenném národním parku na konci turistické dálnice Icefield Parkway. Je to outdoorový ráj uprostřed Rocky Mountains a návštěvníci sem jezdí především za adrenalinovými zážitky. Stejně jako ostatní nabízené rezorty je závislé na turistickém ruchu, velikostí a počtem obyvatel je někde ve středu naší nabídky. Právě se zaměstnavateli v Jasperu máme nejdelší spolupráci. Více ve videu Práce v nádherném Jasperu v Kanadě .

Banff

je pravé turistické město se vším, co si od toho slibujete. Jeho výhodou je blízko položené milionové Calgary, což mu zajišťuje neustálý přísun návštěvníku a samozřejmě i vyšší míra služeb, obchodů, restaurací atd. I přesto si zde užijete nádhernou přírodu se vším všudy. Nedaleké lyžařské rezorty patří k tomu nejlepšímu, co kanadské hory nabízí. Kdo si tedy potrpí na vyšší standard, kulturu (koná se zde známý filmový festival), ale nechce se vzdát outdoorových aktivit, Banff je pro něj to pravé. Více ve videu Práce v srdci jednoho z nejstarších národních parků v Kanadě.

Panorama

je v naší nabídce teprve krátce. Vyslyšeli jsme nadšence, kteří chtějí zažít pravou Kanadu uprostřed nespoutané přírody. Panorama je sice nejmenší, ale svou polohou nejzajímavější z našich rezortů. Nebydlíte totiž uprostřed hor, ale přímo na nich. Komunita v Panoramě je malá, ale pobyt v ní je o to intenzivnější. Právě tady zažijete tu nejlepší přírodu, tracky na hikování a MTB. Jestli jste dobrodružný typ, toto je místo pro vás.
Více ve videu Práce v Britské Columbii – Panorama

Registrujte se do programu Práce a studium v Kanadě a bude Vás kontaktovat přidělený koordinátor. Registrace je nezávazná.

Více informací a aktuality

Jak to v Kanadě vypadá?

Inspirací vám může být následující video This is Canada“.

FAQ Job Fair 2016

Máte jakékoliv otázky? Máme tu pro vás odpovědi na nejčastější dotazy – FAQ

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Kontaktujte koordinátora programu:

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail