Auckland

V začátku byl program Work and Study určen pouze pro oblast města Christchurch. V roce 2014 vláda rozšířila jeho působnost po celém území. Nyní tedy můžete studovat a pracovat na Novém Zélandu i mimo kvótu Working Holiday. Program W&S je unikátní kombinací práce/brigády a jazykové kurzu na Novém Zélandu.
Jak program Work and Study Nový Zéland funguje?

Zélanďané se inspirovali od svých sousedů a napodobili australský model programu Work and Study. Pokud studujete na akreditované jazykové škole déle jak 14 týdnů, máte právo zažádat o pracovní povolení. Toto povolení se vydává na částečný úvazek, tedy 20 hodin týdně. Nadále již nezáleží na vaší úrovni AJ, program je tedy vhodný i pro účastníky s ne zcela ideální jazykovou vybaveností. Pokud máte zapsán 1 roční studijní program (48 týdnů). Máte nárok na 4 týdenní prázdniny, v jejichž průběhu můžete pracovat neomezeně.

Finanční nároky programu

Kromě letenky, cestovního pojištění a finanční rezervy, je nutné při samotné žádosti mít zaplaceno školné na zélandské škole. Na základě tohoto dokumentu Vám bude vydáno samotné studijní povolení.
Školné se liší v závislosti na oblasti, škole a hlavně délce pobytu. V zásadě čím déle studujete, tím méně platíte, získáváte od školy další výhody a máte více času si vydělávat. Uvádíme příklad partnerské jazykové školy Languages Studies International.

Nezávazná registrace na události zde:

Registrujte se na událost právě teď! Upozorníme vás na konání, budeme vám zasílat relevantní informace a budeme vám držet místo.Přejděte na událostiK tomuto programu pořádáme i webináře. Registrujte se zde

Víte že...

  • přes 60% klientů přichází na doporučení kamaráda?
  • máme věrnostní program a za doporučení vás odměníme?
  • tak můžete mít program celý zadarmo?

Počet týdnůCena v NZD
48 týdnů11760,-
24 týdnů 6240,-
14 týdnů3780,-

Více informací

Pro více informací nás kontaktujte přes kontaktní formulář nebo e-mailem jazyky@czech-us.cz.

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Work & Study Nový Zéland Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail