Věrnostní program

Celý program zadarmo? ANO!!!

Přinášíme vám možnost, jak si jednoduše vydělat několik tisíc korun a zajistit si tak váš program levněji či zcela zadarmo. Možnost získat provizi za doporučení mají DOŽIVOTNĚ nejen všichni současní, ale i minulí účastníci našich programů. Navíc, pokud nám poskytnete referenci z vašeho programu, získáváte další odměnu. Nakonec může být váš program opravdu zadarmo. Využijte toho!

Příklad našeho bývalého účastníka

Příklad: Honza s námi minulou sezónu vyrazil do USA jako plavčík. Jelikož prožil úžasné léto, rozhodl se letos jet znovu. Ihned po příjezdu nám poskytl video, které s kamarády natočil. Během roku přivedl 3 své kamarády do programu plavčíka, s kterými bude i bydlet o prázdninách. Svému dalšímu kamarádovi poreferoval u piva o pracovním pobytu v Kanadě. Mladšímu bratrovi pověděl o studiu na střední škole v zahraničí. Všichni nakonec do zahraničí odcestovali.

Řešení: Celkem Honza získal za doporučení svých kamarádů 3500 Kč. Za každého plavčíka získal 500 Kč, za kamaráda do Kanady také 500 Kč a díky bratrovi získal provizi 1000 Kč.

Počet doporučených osob Kumulovaná provize
1. Video z léta v USA 500 Kč
2. Kamarád na Czech-Us Plavčík 1000 Kč
3. Kamarád na Czech-Us Plavčík 1500 Kč
4. Kamarád na Czech-Us Plavčík 2000 Kč
3. Kamarád do Kanady 2500 Kč
4. Brácha na střední školu do zahraničí 3500 Kč

Odměna za referenci

Pod velmi širokým pojmem reference si představujeme zejména videa, fotogalerie, power point prezentace, blogy nebo také vaši účast v médiích, kde je zmíněn název naší agentury. Pro vyplacení odměny je klíčový váš souhlas se zveřejněním materiálů na našich webových stránkách a svolení s jejich dalším nakládáním. Výše provize je 500 Kč. Navíc, získáváte provizi za všechny čtenáře vašeho blogu nebo fotogalerie, kteří vás uvedou jako referující osobu při registraci do programu. Tato nabídka není časově omezena.

Takto vypadá reference od naší bývalé účastníce, které jsme vyplatili odměnu 500 Kč.

Provize za doporučení

Program Provize
Work & Travel USA – Czech-Us Plavčík 500 Kč
Work & Travel USA – CCI Direct Placement, Czech-Us Jobs 300 Kč
Work & Travel USA – Práci mám 300 Kč
Kemp USA 500 Kč
Práce v Kanadě 500 Kč
Práce ve Velké Británii 500 Kč
Práce ve Španělsku 500 Kč
Práce na Novém Zélandu 500 Kč
Stáž v USA 1000 Kč
Stáž v EU 300 Kč
Střední škola v zahraničí 1000 Kč
Vysoká škola v Dánsku 1000 Kč
Jazykové kurzy v zahraničí do 20.000 Kč 3 % z kurzovného
Jazykové kurzy nad 20.000 Kč dohodou
Ostatní programy dohodou
Kurzy první pomoci zážitkem jakresuscitovat.cz 3 % z kurzovného

Podmínky pro vyplacení provize

Na provizi za přivedení účastníka se vztahují tyto podmínky:

  • Referující osoba se účastní nebo v minulosti účastnila některé z našich programů.
  • Referovaný uvede referující osobu při registraci jako “Kontaktní osobu” (viz obrázek).
  • Referovaná osoba uhradí poplatky spojené s programem.

Upozornění:

  • Bonus nelze uplatnit za přivedení našich bývalých klientů, tj. osob, které se v minulosti některého z našich programů již účastnili.
  • Podmínky bonusu upravuje vždy příslušná smlouva o programu, poskytnuté službě nebo smlouva o zprostředkování.
  • Právo na změny podmínek bonusů a slev vyhrazeno organizátorovi (např. při naplnění kapacity příslušného programu). Případné změny se nebudou vztahovat na již jednou přiznané kontakty.
  • V případě storna ze strany kontaktní či zkontaktované osoby nárok na slevu z programu nebo bonus zaniká. Pokud již byl bonus proplacen nebo sleva z programu poskytnuta, bude v takovém případě organizátor požadovat její nebo jeho vrácení.

Registrací a účastí v jakémkoliv z našich programu se stáváte doživotně referující osobou s právem získat bonus za každého nového účastníka našich programů. Referovat o našich programech a službách se vám rozhodně vyplatí!