STUDUJTEBAVTE SEPRACUJTECESTUJTEŽIJTE Jsme českou společností s 10tiletou tradicí na trhu. Zabýváme se zařizování studijních, pracovních a jazykových programů v zahraničí. Chceme dát každému možnost ochutnat zahraniční kulturu, získat vzdělání ze zahraničí a také získat zajímavou zkušenost a nový pohled na svět.

Hledáme Asistenta koordinátora programu Studium VŠ v zahraničí

Aktuálně do týmu hledáme někoho, kdo se ujme hned té první jmenované aktivity, a bude našim klientům pomáhat se zajištěním Studia VŠ v zahraničí pod vedením manažerky programu.

Hledáme někoho, kdo v zahraničí ideálně dlouhodobě studoval. Ideálně celé bakalářské, případně magisterské studium. Zajásáme, když se Vaše alma mater bude nacházet ve Velké Británii, ale pokud to bude Dánsko nebo Holandsko, budeme taky rádi. Pokud jste studoval/a jinde, můžeme si popovídat a zjistit, do jaké míry bychom Vaši konkrétní zkušenost mohli pro pozici využít.

Úplné informace naleznete na detailním popisu pozice.


Hledáme Koordinátora programu Working Holiday Canada

Na pobočku v Brně hledáme nového člena týmu na pozici Koordinátor programu Working Holiday Canada s nástupem od září 2017.

S touto nabídkou práce bychom rádi nejdříve oslovili vás, naše klienty. Hledáme někoho, komu by se líbilo pomáhat lidem odjet pracovat či studovat do zahraničí a naplnit tak jejich sny o životě v jiné zemi.

Úplné informace naleznete na detailním popisu pozice.


Provizní systém

Přinášíme vám možnost, jak si jednoduše vydělat několik tisíc korun a zajistit si tak váš program levněji či zcela zadarmo. Možnost získat provizi za doporučení mají DOŽIVOTNĚ nejen všichni současní, ale i minulí účastníci našich programů. Nakonec může být váš program opravdu zadarmo. Využijte toho!

Úplné informace naleznete zde

Na viděnou v našem týmu!

Czech-us Logo velké

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Kontaktujte koordinátora programu:

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail