STUDUJTEBAVTE SEPRACUJTECESTUJTEŽIJTE Jsme českou společností s 10tiletou tradicí na trhu. Zabýváme se zařizování studijních, pracovních a jazykových programů v zahraničí. Chceme dát každému možnost ochutnat zahraniční kulturu, získat vzdělání ze zahraničí a také získat zajímavou zkušenost a nový pohled na svět.

Koordinátor programu High School Abroad

Aktuálně k našemu úspěšnému programu Studium VŠ v zahraničí přidáváme mladšího sourozence – program High School Abroad, a hledáme pro něj koordinátora.

Úplné informace naleznete zde.

Hledá se Recepční a administrativní podpora v jedné osobě!

Potřebujeme do týmu šikovného člověka, který se postará o plynulý chod kanceláře a zároveň bude pomáhat s administrativou pro naše programy.

Úplné informace naleznete zde.

Administrativní podpora soutěže Angličtinář roku

Aktuálně do týmu hledáme člověka, který se stane pravou rukou Projektového manažera našich jazykových soutěží Best in English a Němčinář roku, a spolehlivě se postará o jejich administrativu a hladký organizační průběh

Úplné informace naleznete zde.

Provizní systém

Přinášíme vám možnost, jak si jednoduše vydělat několik tisíc korun a zajistit si tak váš program levněji či zcela zadarmo. Možnost získat provizi za doporučení mají DOŽIVOTNĚ nejen všichni současní, ale i minulí účastníci našich programů. Nakonec může být váš program opravdu zadarmo. Využijte toho!

Úplné informace naleznete zde

Na viděnou v našem týmu!

Czech-us Logo velké

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Majitel společnosti Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail