Letenky

Lety do celého světa za sexy ceny!

Vyhledávací formulář Galileo

Galileo logo

Rezervace letenek zajišťujeme v systému Galileo, jehož prostřednictvím je objednána většina letenek po celém světě. V systému Galileo vám zajistíme vše, na co si vzpomenete – skupinové letenky, přímé lety, dietetické požadavky, nestandardní zavazadla, nedoprovázené dítě, umístění v letadle-seating, zajištění hotelu, letenky formou cesta kolem světa a samozřejmě nejlepší ceny, které jinde budete těžko hledat!

V případě speciálních požadavků na letenku použijte záložku „Nezávazná nabídka / kalkulace“.

Formulář vyhledávání letenek

V případě zájmu o zpracování kalkulace dle Vašich specifických požadavků, prosím vyplňte nezávaznou rezervaci – překliknutím na druhou záložku

Rezervační fomulář – nezávazná kalkulace

V případě zájmu o zpracování kalkulace dle Vašich specifických požadavků, prosím vyplňte následující formulář. Váš požadavek bude zpracován v průběhu 24 hodin.Mám zajem o letenku:

Poznámka

Specifické požadaky na let (skupinová letenka, jen přímý let, dietetické požadavky, nestandardní zavazadla, nedoprovázené dítě, umístění v letadle, zajištění hotelu, letenka formou cesta kolem světa …).

Cestující

1.

Kontaktní informacePo přijetí formuláře zpracujeme kalkulaci a budeme Vás kontaktovat s konkrétní nabídkou.
Děkujem, Czech-us


Máte-li zájem o let s nízkonákladovou leteckou společností, kontaktujte nás.

Rezervací letenky přes tuto stránku splníte povinnost zakoupení letenky přes naše webové stránky, která je součástí některých našich programů.