Kanadské odpoledne – a co dál?

Pevně věříme, že jste si Kanadské Odpoledne s námi užili a nyní máme pro vás připravené informace a dárek v podobě přenositelného voucheru.

Program Working Holiday Canada

Pokud splňujete podmínky, o zažádání pracovních víz do Kanady, lze tak učinit v roce 2016, kdy se pro Českou republiku otevře kvóta v rámci programu Zažijte Kanadu. S vyřízením potřebných dokumentů Vám rádi pomůžeme. Doba na vyřízení víz je okolo 8 týdnů od podání žádosti. A pokud již víza máte, rádi vám pomůžeme s dalšími službami spojenými s účastí v programu – to abyste zažili měkké přistání v Kanadě 🙂

Nabízíme základní balíček (konzultace a oprava životopisu, příprava na pracovní pohovor, předodletová orientace, průvodce přežití na cesty, asistence během celého pobytu a zdarma asistenci při vyřízení víz), který si můžete navýšit o jazykovou školu, neplacenou stáž nebo pracovní umístění. V programu City placement je možné umístění ve městě Vancouver. Co se týká programu Resort program nejčastěji umísťujeme naše zájemce do následujících lokalit: Jasper, Banff, Lake Louise, Panorama, Revelstoke, Tofino a Hemlock Resort. V Kanadě spolupracujeme také s naší partnerskou agenturu INTERNeX, která sídlí v centru Vancouveru.

Veletrh pracovních pozic v Praze

Nejlepší možnost jak získat pracovní nabídku v horských resortech je účast na Job Fairu, který se koná 12.-13. prosince v Praze. Tento rok nám potvrdili účast tři kanadští zaměstnavatelé z lokalit Jasper, Banff a Panorama. Více informací v přiíloze.

Jak postupovat v případě zájmu

Pokud máte zájem o zařazení do programu, seznamte se prosím s tímto Průvodcem programu Práce v Kanadě. Tento program je bohužel velmi komplikovaný, proto jsme pro Vás shrnuli veškeré důležité informace do tohoto průvodce, který Vám pomůže se v programu zorientovat. V souladu s novým občanským zákoníkem Vás žádáme, abyste nám na e-mail canada@czech-us.cz zaslali potvrzení ve znění: „Seznámil/a jsem se s Průvodcem programu Práce v Kanadě a o obsahu programu a podmínkám rozumím.
Tímto krokem je podmíněné pokračování v dalších krocích programu. Následně obdržíte smlouvy a další kroky programu.
Zájemci, kteří nám potvrdí Průvodce programem, mají dvě možnosti vstupu do Programu práce v Kanadě, a to:

  • 1. varianta
  • podepíšete Smlouvu o účasti v Programu práce v Kanadě a Smlouvu o účasti na veletrhu práce tzn. že následně obdržíte fakturu na registrační poplatek dle data podpisu smlouvy.

  • 2. varianta
  • podepíšete Smlouvu o účasti na veletrhu práce, tzn. obdržíte fakturu na zálohu na Job Fair 500 Kč. Zálohu účtujeme, abychom Vám rezervovali místo na Job Fair a měli jistotu, že dorazíte, protože jste zatím nepodepsali Smlouvu o účasti v Programu Kanada. Pokud získáte na Job Fair pracovní nabídku, podepíšete s námi poté Smlouvu o účasti v Programu Kanada a obdržíte fakturu na registrační poplatek dle data podpisu smlouvy poníženou o zálohu 500 Kč. V případě, že pracovní nabídku nezískáte, bude Vám záloha 500 Kč vrácena.

Máte-li jakékoli dotazy, prosím, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám vše vysvětlíme a objasníme 🙂

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

váš Czech-us team

Ke stažení

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail