Jazykový kurz UK, Londýn, Příprava na jazykové zkoušky

LTC Londýn

INFORMACE O ŠKOLE

LTC Londýn je středně velkou školou, která vlastní akreditaci British Council a má 30-ti letou zkušenost s výukou studentů. Studenti se mohou těšit na nové prostory, do kterých se škola, vzhledem k nedostačující kapacitě původní budovy, přestěhovala v roce 2011. I nadále však sídlí v Ealingu, poklidné vilové čtvrti s dostupností přibližně 25 minut do samého srdce Londýna. Poloha školy mimo centrum je výhodná především i díky ubytování. Rodiny studentů bydlí povětšinou v docházkové vzdálenosti.

Proč právě LTC?

  • počítačová učebna a wi-fi k dipozici zdarma
  • pro studenty volně k využití vlastní kuchyňka
  • nová, moderní budova
  • klidné prostředí s docházkovou vzdáleností na ubytování

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí kurzy obecné angličtiny, obchodní angličtiny, přípravu na jazykové zkoušky IELTS, kurzy komunikativní angličtiny nebo individuální výuku.

VOLNÝ ČAS

V Londýně naleznete více než 200 muzeí a 8000 akrů parku. Většinu z nich můžete navštívit zdarma. Škola pořádá mnoho placených i neplacených výletů ať již v rámci Londýna, nebo celé Anglie. Mezi oblíbená výletní města patří například Cambridge, Oxford nebo Stradford nad Avonem.

Speciální aktivity:

  • možnost výletů i mimo Anglii - Dublin, Paříž, Barcelona
  • nejméně 2 aktivity týdně zajištěné školou
  • možnost pikniků v nedalekých parcích
  • lokalita, kde se natáčelo mnoho populárních filmů

INFORMACE O LOKALITĚ

Velká Británie vždy patřila mezi dominantní země. Hlavní úlohu hrála nejen v kolonizaci různých zemí, ale také ve válkách či v ekonomickém rozvoji. Londýn, jako hlavní město Anglie, je nejen kulturním centrem, ale také velmi důležitou centrálou mezinárodního obchodu. Při návštěvě této metropole máte možnost navštívit nejen nestarší metro na světě, divadlo The Globe, které je neodmyslitelně spjato s famózním dramatikem Shakesperem, ale také mnoho muzeíi, galerií a novodobých památek typu The London Eye nebo Millenium Bridge.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail