Jazykové kurzy v Německu – léto 2016

Němčina je mateřským jazykem hned 2 z našich nejbližších sousedů. Prvního rodilého mluvčího můžete potkat za cca 2,5 hodiny jízdy, ať už bydlíte prakticky v kterékoliv části ČR. Proč tedy toho nevyužít a nevrazit na jazykový kurz do Německa!

Jazykové kurzy v Německu - Berlín

Dialoge Lindau

Jazyková škola leží v historickém centru na ostrově Lindau. Z moderních učeben se můžete těšit na krásný výhled na Alpy. Pro studenty je připraveno plně vybavené zázemí s občerstvením, audio a video pomůckami či malým soukromým kinem. Více informací o škole Dialoge Lindau.

Carl Duisberg Centren Radolfzell

Jazyková škola Carl Duisberg se nachází v malém městě Radolfzell u Bodamského jezera. Má pobočky po celém Německu a nabízí kvalitní kurzy německého jazyka pod dohledem kvalifikovaných lektorů. V Radolfzell má Carl Duisberg nejmenší pobočku, která nabízí přátelskou atmosféru a velice individuální přístup. Více informací o škole Carl Duisberg Centren Radolfzell.

GLS Berlin

Škola GSL Berlin byla již pětkrát oceněna jako nejlepší škola pro výuku německého jazyka pro cizince. Škola je také oficiálním centrem pro ZD – Zertifikat Deustch a spolupracuje s Goethe Institutem, je zde tedy možné složit jazykovou zkoušku. Škola je situována v historickém centru Berlína, hlavní turistické atrakce jsou v dostupné vzdálenosti. Více informací o škole GLS Berlin.

Proč vyrazit na jazykový kurz s námi?

Mluví za nás řada spokojených klientů. Prohlédněte si reference.

Kontaktujte nás pro více informací

Kontaktní osoba: Klára Palečková, k.paleckova@czech-us.cz, 773 919 501

Chci jazykový kurz v jiné zemi

Jazykové kurzy nabízíme ve více než 30 zemích světa. Speciální akce pro léto 2016 pro vás máme připravené v těchto zemích:

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Kontaktujte koordinátora programu:

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail