Jazykové kurzy v Austrálii – léto 2016

Austrálie je státem a zároveň i kontinentem. Z přilehlých ostrůvků je největším Tanzánie. Kromě proslulého zemědělství jsou také významným vývozovým artiklem nerostné suroviny. Pět milionů turistů, kteří zemi každoročně navštíví, mají možnost shlédnout tropické deštné lesy, vřesoviště, ale i pouště či polopouště.

Jazykové kurzy v Austrálii

Kaplan International Brisbane

Jazyková škola Kaplan International se nachází v centru Brisbane. Každoročně ji navštíví studenti z 38 zemí světa. V dostupné vzdálenosti od školy je mnoho kaváren, restaurací a barů. Brisbane se svou osobitou kulturou nabízí studentům neopakovatelný zážitek, ať už v barech ve městě, kde hraje živá hudba, nebo v přírodě. Více informací o škole Kaplan International – Brisbane.

Lexis English Perth

Dvoupatrová budova s prosvětleným a provzdušněným centrálním prostorem se nachází jen pár minut od centra a od pláže Scarborough Beach. V blízkosti najdete veškerou občanskou vybavenost včetně autobusové zastávky, která je hned vedle vstupních dveří do budovy. Výuka probíhá v moderně vybavených učebnách, dále je studentům k dispozici počítačová učebna, free Wi-Fi, knihovna, studentské centrum s velkoplošnou TV a herní konzolí, plně vybavená kuchyňka, zdarma kafé a čaj a centrální atrium. Více informací o škole Lexis English Perth.

Proč vyrazit na jazykový kurz do zahraničí s námi?

Mluví za nás řada spokojených klientů. Prohlédněte si reference.

Kontaktujte nás pro více informací

Kontaktní osoba: Klára Palečková, k.paleckova@czech-us.cz, 773 919 501

Chci jazykový kurz v jiné zemi

Jazykové kurzy nabízíme ve více než 30 zemích světa. Speciální akce pro léto 2016 pro vás máme připravené v těchto zemích:

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail