Jazykové kurzy na Maltě – léto 2016

Oblíbenost Malty, jako země pro studium jazyka, je všeobecně známa. I když se jedná o malý stát, sehrál v historii významnou roli. Ve volném čase můžete procestovat megalitické chrámy staré více jak šest tisíc let, akvadukty a katakomby jako pozůstatek obsazení Římany ( 200 př.n.l. – 900 n.l.) či obdivovat mohutné hradby a opevnění vybudované Araby jako ochranu své tehdejší otrokářské kolonie ( 1000 n.l.).

Akční jazykové kurzy na Maltě

International House Malta

Škola se nachází v nejvyhledávanější destinaci na Maltě v docházkové vzdálenosti hlavních atrakcí, obchodů s veškerého komfortu, který potřebuje každý student. Pro návštěvu historického centra Valletty stačí překonat pár kilometrů buď pěšky nebo třeba hromadnou dopravou, která je v dostupnosti 2 minut od školy. Více informací o škole International House Malta.

Link School of English

Škola byla založena v roce 1992. S kapacitou 300 osob se řadí mezi středně velké školy. Poloha školy přímo vybízí navštívit nedalekou pláž nebo noční život v centru města. Nachází se ve městě Swiegi. Škola je otevřena celoročně. K dispozici je tělocvična, vlastní jídelna nebo počítačová učebna. Všichni učitelé jsou kvalifikovaní podle některého z mezinárodních standardů – Cambridge CELTA and DELTA, Trinity College TESOL, LCCI a TEFL. Ubytování je možné zařídit jak ve školní rezidenci, tak v hostitelské rodině. Více informací o škole Link School of English

Kompletní nabídka jazykových kurzů na Maltě

Proč vyrazit na jazykový kurz na Maltě s námi?

Mluví za nás řada spokojených klientů. Prohlédněte si reference.

Kontaktujte nás pro více informací

Kontaktní osoba: Klára Palečková, k.paleckova@czech-us.cz, 773 919 501

Chci jazykový kurz v jiné zemi

Jazykové kurzy nabízíme ve více než 30 zemích světa. Speciální akce pro léto 2016 pro vás máme připravené v těchto zemích:

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Kontaktujte koordinátora programu:

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail