Jazykové kurzy v Německu – léto 2015 (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Němčina je mateřským jazykem hned 2 z našich nejbližších sousedů. Prvního rodilého mluvčího můžete potkat za cca 2,5 hodiny jízdy, ať už bydlíte prakticky v kterékoliv části ČR. Proč tedy toho nevyužít a nevrazit na jazykový kurz do Německa!

Německo

GLS Berlin

Jazyková škola v hlavním městě SRN. Kampus školy se nachází v historické části Berlína. Celkem v 5 budovách je schopen pojmout až 500 studentům. Některým může nabídnout ubytování přímo ve svém areálu.
Více informací o škole GLS Berlin

Dialoge Lindau

Lokalita v okolí jezera Constance je oblíbena zvláště v letní sezóně. Škola, kromě klasických jazykových kurzů, svým studentům nabízí pracovní programy v letních i zimních měsících.

Více informací o škole Dialoge Lindau

Proč vyrazit na jazykový kurz s námi?

Mluví za nás naši spokojení klienti. Prohlédnout reference.

Kontaktujte nás pro více informací:

Napište nám, kdy si přejete vyrazit na kurz, o jaký kurz máte zájem (obecný, obchodní, jiný), do jakého města a v jaké intenzitě. Do druhého pracovního dne vám pošleme více informací a podrobnou kalkulaci.

Vaše jméno:
E-mail:*
Telefon:*
O jaký kurz máte zájem?

Můžete také přímo napsat na k.paleckova@czech-us.cz nebo telefon 773 919 501.

Chci jazykový kurz v jiné zemi

Jazykové kurzy nabízíme ve více než 30 zemích světa. Speciální akce pro léto 2015 pro vás máme připravené v těchto zemích:

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Kontaktujte koordinátora programu:

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail