Jazykové kurzy v Kanadě – léto 2015 (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

V listopadu 2013 byla pro občany ČR zrušena turistická víza. Vyjet na jazykový kurz je tedy snadné. Každá jazyková škola si zakládá na dobrém mezinárodním mixu. Ty za oceánem nám středoevropanům nabízejí speciální ceny či slevy na školném.

Kanada

Work and Study Kanada

Pokud vás už nebaví nejistota, kterou od začátku roku prožíváte s programem Working Holiday, máme řešení. Program Work and Study je otevřen po celý rok a není omezen věkem, ani kapacitou. Vyřešte si víza bez stresu a v dobu, která vyhovuje vám!

Více info naleznete v článku na našem blogu!

ILAC Vancouver/Toronto

Škola velmi oblíbená především ve věkové skupině 20 -30 let. Její kampusy v obou městech jsou po rekonstrukci, moderně vybaveny a sídlí v centru města. ILAC je ideální školou pro dlouhodobější pobyty. Poznáte zde přátele z celého světa.
Více informací o škole ILAC

International House Vancouver

Dalším ze zástupců mezinárodního řetězce International House, který je vždy zárukou kvality, je jeho škola ve Vancouveru. IH sídlí v samotném centru Vancouveru a cca 20 minut od budovy školy má situované i své ubytovací kapacity. Studenti jsou nadšeni z odpoledních aktivit, které pro ně škola připravuje. Mezi jedny z nejoblíbenějších patří samozřejmě návštěva Ameriky, která je doslova na dosah.
Více informací o škole International House Vancouver

Sprachcaffe Calgary

V loňském roce převzala značka Sprachcaffe síť jazykových škol GEOS, které měly v Severní Americe dlouholetou tradici. I se svou pobočkou v Calgary na tuto tradici navazuje. Město je, díky množství pracovních příležitostí, častým cílem účastníků program Zažijte Kanadu. Sprachcaffe nabízí i další pobočky po celé Kanadě, mimo jiné i v Montrealu, kde je také možné studovat francouzštinu.

Více informací o škole Sprachcaffe Calgary

Proč vyrazit na jazykový kurz s námi?

Mluví za nás naši spokojení klienti.

Prohlédnout reference.

Kontaktujte nás pro více informací:

Napište nám, kdy si přejete vyrazit na kurz, o jaký kurz máte zájem (obecný, obchodní, jiný), do jakého města a v jaké intenzitě. Do druhého pracovního dne vám pošleme více informací a podrobnou kalkulaci.

Vaše jméno:
E-mail:*
Telefon:*
O jaký kurz máte zájem?

Můžete také přímo napsat na k.paleckova@czech-us.cz nebo telefon 773 919 501.

Chci jazykový kurz v jiné zemi

Jazykové kurzy nabízíme ve více než 30 zemích světa. Speciální akce pro léto 2015 pro vás máme připravené v těchto zemích:

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Kontaktujte koordinátora programu:

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail