Jazykové kurzy v Irsku – léto 2015 (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Rostoucí popularitě se těší Irsko. Díky krásné přírodě, přátelskému prostředí a (oproti VB) nízkých cenám, začíná dohánět v počtu zájemců Londýn i Maltu. Nespornou výhodou je možnost pracovat a cenová dostupnost letů z ČR.

Irsko

Active Language Learning

Menší jazyková škola, která se nachází v okrajové čtvrti Dublinu. Do centra města vám cesta zabere cca 20 min, zato na pláži jste ihned. Hostitelské rodiny se většinou nachází v okolí školy. Během zimních měsíců škola nabízí opravdu bezkonkurenční ceny!
Více informací o škole Active Language Learning

Linguaviva

V centru Dublinu můžete najít jazykovou školu Linguaviva. Je na trhu více jak 15 let a po celou dobu se jedná o rodinný podnik. Typická irská budova, irská rodina a přátelská atmosféra jsou zárukou nezapomenutelného pobytu.
Více informací o škole Linguaviva

Cork English College

Chcete-li si užít klidnější části Irska, vaší volbou může být městečko Cork v jižní části ostrova. CEC leží v centru města, vše potřebné máte tedy v docházkové vzdálenosti. Ve volných chvílích pak můžete navštívit pamětihodnosti Irska, kterými je Cork obklopen. Škola nabízí 60 minutové lekce.

Více informací o škole Cork English College

Proč vyrazit na jazykový kurz s námi?

Mluví za nás naši spokojení klienti.

Prohlédnout reference.

Kontaktujte nás pro více informací:

Napište nám, kdy si přejete vyrazit na kurz, o jaký kurz máte zájem (obecný, obchodní, jiný), do jakého města a v jaké intenzitě. Do druhého pracovního dne vám pošleme více informací a podrobnou kalkulaci.

Vaše jméno:
E-mail:*
Telefon:*
O jaký kurz máte zájem?

Můžete také přímo napsat na k.paleckova@czech-us.cz nebo telefon 773 919 501.

Chci jazykový kurz v jiné zemi

Jazykové kurzy nabízíme ve více než 30 zemích světa. Speciální akce pro léto 2015 pro vás máme připravené v těchto zemích:

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail