Jazykové kurzy na Maltě – léto 2015 (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

V letních měsících se ostrov plní stovkami studentů jazykových škol. Malta je, díky své přímořské poloze, jedním z nejnavštěvovanějších ostrovů. Zažijete zde dovolenou, která má smysl. Dopoledne strávíte ve škole při výuce, odpoledne pak u moře, na pláži či na některém z výletů po památkách ostrova. Mentalita místních obyvatel, i přesto, že se jedná o bývalou britskou kolonii, se podobá mentalitě ostatních středomořských národů. Tedy usměv, klid a pohoda 🙂

Malta Gozo

Link School of English

„ Linkové“ se na ostrově řadí mezi středně velké jazykové školy. Maximální kapacita je 12 studentů, a to i v letních měsících. Škola má 2 budovy, obě situované ve městě Swiegi, nedaleko pláže i ruchu nočního života.
Více informací o škole Link School of English

International House Malta

Jedna z mála jazykových školy, která má pobočku i na ostrově Gozo. Chcete- li si užít středomořské atmosféry, bez nočního ruchu oblíbené Malty, pak doporučujeme navštívit školu International House. Mimo hlavní sezónu pak škola nabízí pobytové balíčky za zajímavé ceny

Více informací o škole International House Malta

Gateway

Škola je studenty oblíbena pro svou residenci, která je umístěna za rohem od samotné budovy školy. Cesta na dopolední výuku Vám tedy nezabere ani 5 minut. Pro ubytované studenty je možné zajistit i stravu.
Více informací o škole Gateway

Proč vyrazit na jazykový kurz s námi?

Mluví za nás naši spokojení klienti.

Prohlédnout reference.

Kontaktujte nás pro více informací:

Napište nám, kdy si přejete vyrazit na kurz, o jaký kurz máte zájem (obecný, obchodní, jiný), do jakého města a v jaké intenzitě. Do druhého pracovního dne vám pošleme více informací a podrobnou kalkulaci.

Vaše jméno:
E-mail:*
Telefon:*
O jaký kurz máte zájem?

Můžete také přímo napsat na k.paleckova@czech-us.cz nebo telefon 773 919 501.

Chci jazykový kurz v jiné zemi

Jazykové kurzy nabízíme ve více než 30 zemích světa. Speciální akce pro léto 2015 pro vás máme připravené v těchto zemích:

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail