Zajistíme Vám práci či letní brigádu v zahraničí, studijní pobyt na VŠ i SŠ v zahraničí a jazykové kurzy ve všech koutech světa včetně exotických destinací.

Jazykový kurz Itálie, Řím, Obecný kurz

Scuola Leonardo Da Vinci

INFORMACE O ŠKOLE

Škola se nachází v centru Říma, pár kroků od Piazza Navona, nedaleko Andělského hradu. Nabízí mnoho kurzů italského jazyka, ale i odborných kurzů, kde studenti získají základní znalosti o umění a designu, kultuře a historii nebo kurzy vína.

TYPY KURZŮ

  • krátkodobé (i týdenní) kurzy obecné italštiny
  • dlouhodobé kurzy italského jazyka, nebo odborný kurz
  • příprava na zkoušky na italské univerzity

VOLNÝ ČAS

V Římě se nudit rozhodně nebudete, po škole je vždy možnost pěšky procházet malebnými uličkami, prohlížet si antické památky nebo posedět v mnoha útulných tavernách a kavárnách. Italská kuchyně nabízí nepřeberné množství delikates a v kavárnách si můžete vychutnat proslulou kvalitní kávu. Navíc škola organizuje různé aktivity od prohlídek Říma, po výlety do okolních měst. Organizovány jsou také filmové projekce italských filmů nebo dodatečné kurzy správné výslovnosti.

INFORMACE O LOKALITĚ

Hlavní město Itálie se nachází na západním pobřeží Apeninského poloostrova. V blízkosti Říma se nachází dvě letiště- Ciampino a Fiumicino.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
U nás vždy získáte nižší cenu, než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail