Spustili jsme registrace na druhý ročník letní školy. Perfektní léto se smyslem. Více na EuropeanSummerSchool.com Spustili jsme registrace na druhý ročník letní školy. Perfektní léto se smyslem. Více na EuropeanSummerSchool.com

Letní kemp v Kanadě (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Letní kemp v Kanadě

Z Vancouveru do Kanady aneb cesta plná dobrodružství

Představujeme Vám nový program, tzv. STS Experience – Canada Wildlife. Jedná se o skvělou příležitost pro Vaše potomky poznat úchvatnou kanadskou přírodu, poznat tamější způsob života, zlepšit si anglický případně francouzský jazyk a hlavně zažít nezapomenutelné prázdniny plné skvělých zážitků.

Dobrodružná cesta začíná ve Vancouveru, městě letošní zimní olympiády, dále se pokračuje přes mnoho úžasných míst, např. Mt. Robson Provincial Park v Rocky Mountains, dále přírodní rezervace Columbia Glacier, jezero Lake Louise, Takkakaw Falls (druhý největší vodopád v Kanadě), Yoho Nation Park (národní park) až do hlavního města Kanady – Ottawy. Cestuje se v tzv. "vanech" či "minivanech" s kanadskými průvodci a vedoucími. Přenocování je zajištěno v hotelech či kempech.

Cena výletu: $ 1485 (včetně dopravy z letiště Seattle Airport a ubytování v kempech a hotelech).

Do ceny není zahrnuto stravování a letenka.

V případě zájmu si lze zakoupit STS explorer pass za $ 233, který pokrývá výlet do parku Bannf, rafting či sledování velryb na ostrově Vancouver Island.

Termín kempu: 8. – 29. července 2010

 

 

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail